Послуги Studio Invest
Аутсорсинг
Аутстаффінг
Ведення операцій по заробітній праці
Ведення первинного бухгалтерського обліку
Відновлення бухгалтерського обліку
Консультаційно-інформаційні послуги
Співпраця з іноземцями
Супровід зовнішньоекономічної діяльності
Супровід перевірок контролюючих органів
Супровід реєстрацій
Формування і подання звітності
Функції головного бухгалтера
контакты
+38 /0412/ 55 09 59
+38 /0412/ 48 03 22
 
 

Про компанію

Studio Invest консалтингова компанія, що стабільно розвивається з багаторічним досвідом спеціалізації на виконанні бухгалтерських та фінансових послуг, наданні консультацій на національному та міжнародному рівнях, податкові та фінансові консультації, розробляє схеми діяльності на Україні враховуючи плани інвестора, вимоги законодавства України та оптимального використання вкладених інвестицій. Компанія успішно працює на ринку консалтингових та аутсорсингових послуг з травня 2004 року. Нашими клієнтами є як українські підприємства, так і філіали іноземних компаній різних форм власності та сфер діяльності.

Робота Studio Invest спрямована на довготермінову співпрацю. Співпраця з нами є виключно партнерською взаємодією для створення надійного фінансового стану підприємства, що в свою чергу дозволяє ефективно використовувати всі ресурси підприємства. Таке партнерство дозволить Вам отримати свіжий і неупереджений погляд на ефективність діяльності підприємства, а також окремих ділянок обліку та бізнес процесів вцілому.

Партнерство дозволить заощадити час та кошти на пошук необхідних Вашому бізнесу працівників вузької спеціалізації, постійне навчання персоналу, оновлення програмного забезпечення. Спрямувавши виокремленні ресурси на розширення, удосконалення та розвиток бізнесу Ви отримаєте беззаперечні економічні вигоди.

Багаторічна співпраця з юристами та контролюючими органами дозволяє нашим спеціалістам перевести Ваші відносини з фіскальними органами в площину взаєморозуміння, що сприяє успішному захисту інтересів Вашої компанії під час проведення податкових перевірок, а також у вирішенні спорів.
 версия для печати
 
  Создание сайта - LookMy.info на базе CMS MYSITE