Послуги Studio Invest
Аутсорсинг
Аутстаффінг
Ведення операцій по заробітній праці
Ведення первинного бухгалтерського обліку
Відновлення бухгалтерського обліку
Консультаційно-інформаційні послуги
Співпраця з іноземцями
Супровід зовнішньоекономічної діяльності
Супровід перевірок контролюючих органів
Супровід реєстрацій
Формування і подання звітності
Функції головного бухгалтера
контакты
+38 /0412/ 55 09 59
+38 /0412/ 48 03 22
 
 

Послуги Studio Invest

Начало каталога » Аутстаффінг

Аутстаффінг

Час від часу компанії у своїй діяльності стикаються з проблемою перевантаженості колективу, коли приймати в штат нового співробітника є нерентабельним або невигідним через досягнення небажаної кількості штатних працівників. У такому випадку у нагоді стає аутстаффінг персоналу.

Аутстаффінг – це виведення персоналу за штат. В даному випадку Studio Invest або оформлює у свій штат вже існуючий персонал Вашої компанії, або підбирає спеціаліста який підійде саме для Вас. При цьому спеціаліст може фактично працювати на Вашому підприємстві, або в нашому офісі під керівництвом кваліфікованого персоналу.

Дана послуга дозволяє регулювати кількість працівників, не змінюючи при цьому фактичну чисельність персоналу. Особливо це актуально у випадках, коли законодавством, статутом або вищестоящою організацією встановлюються обмеження чисельності працівників.

Найбільш ефективним аутстаффінг є при скороченні адміністративних штатних одиниць. Підприємство отримує високий ступінь захисту на відміну від схеми з спеціалістом, що суміщає ведення бухгалтерського обліку з іншою посадою.

 
 версия для печати
 
  Создание сайта - LookMy.info на базе CMS MYSITE